Parmak İzi Okuyucular

Sayfa İçeriği

Parmak izi okuyucular

En uygun fiyatlı parmak izi okuyucular için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz iki yıl garantili olup distribütörlüğünü firmamız tarafından yapılmaktadır.

Cihazla kullanılan yazılımlar kendi yazılımlarımız olup kullanımı kolay Türkçe yazılımlardır. Cihaz network üzerinden haberleşme sağlar. Kurulum hizmetini firmamızdan alabileceğiniz gibi ürünü sizde montaj yaparak daha uygun fiyata cihaza sahip olabilirsiniz.

Parmak İzleriniz bir parmak izi okuyucu tarafından yakalandıktan sonra Parmak İzi Görüntünüz, Parmak İzi Şablonu adı verilen Elektronik Verilere dönüştürülür ve cihazın veritabanında algoritmik olarak saklar.

Biyometri teknolojisini kullanan bir parmak izi cihazının iki temel işlevi vardır. İlk olarak, her çalışanın parmağının bir görüntüsünü alması gerekir. İkinci olarak, tarayıcı görüntüden toplanan özellikleri almalı ve sırtların ve vadilerin veritabanında saklanan önceden taranmış görüntülerle eşleşen bir desen oluşturup oluşturmadığını belirlemelidir.

Her parmak izine özgü belirli özellikler, şifreli bir biyometrik anahtar olarak kaydedilir. Başka bir deyişle, parmak izinin gerçek görüntüsü kaydedilmez, bunun yerine, doğrulama amacıyla kullanılan ikili koddaki bir dizi sayı kaydedilir. Hiç kimse bir şirkete yasadışı erişim elde etmek için veritabanında saklanan parmak izlerini çoğaltamaz.

parmak izi okuyucu

                                             parmak izi okuyucular

Hiçbir parmak izi görüntüsü kaydedilmez, yalnızca doğrulama için kullanılan bir dizi sayı (ikili kod). Algoritma bir görüntüye dönüştürülemez, böylece hiç kimse parmak izinizi kopyalayamaz.
Sonuç olarak, çalışanların parmak izleri, giriş kazanmaya çalışırken onları tanımlamak için eşsiz bir işaret haline gelir.

Parmak izi tarayıcının rolü, parmak izlerini karşılaştıran bir insan analistin yerini alır. Bu, bir olay yeri incelemesinde veya güvenlik ihlallerinde parmak izi analizine benzer, ancak bir işyeri ortamında kullanılır. Teknoloji, bir kişinin bu tip senaryoda manuel olarak yapacağı şeyi yapar.


Referanslarımız

Parmak izi okuyucular konusunda firmamızı tercih eden müşterilerimizden bazıları

Bize soru sorun
1
Bize soru sorun
Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
Merhaba https://www.adilobilisim.com/parmak-izi-okuyucular hakkında bilgi almak istiyorum.