Web Pdks

Web Pdks
Programı ile her yerde tam kontrol sizde !

Türkiye nin en büyük geçiş kontrol ve raporlama sistemi ile bulunduğunuz her ortamda mobil cihazlarınızdan, tabletlerinizden ve bilgisayarlarınızdan dünyanın neresinde olursanız olun kontrol sizde.

Dünyanın herhangi bir yerinden Web pdks ile tüm geçiş kontrol sistemlerinize hızlı bir şekilde online erişim sağlayıp raporlayabilirsiniz.

Web Pdks Demo İstek Formu
  Web Pdks Yazılımı Neler Yapar

  Web tabanlı yazılım, normal yazılımınızdan daha iyidir.

  Web Pdks, web tabanlı yazılım nedir?

  Web tabanlı yazılım, internet üzerinden bir web tarayıcısı ile kullandığınız yazılımdır. Hiçbir şey yüklemeniz, herhangi bir yazılım indirmeniz veya yükseltme konusunda endişelenmeniz gerekmez. Gmail, Hotmail veya Yahoo Mail gibi bir web tabanlı e-posta programı kullanıyorsanız, zaten web tabanlı bir yazılım kullanıyorsunuzdur.

  Web Pdks neden işim için daha iyi?

  Web tabanlı bir yazılım kullanırken, teknik bir şey hakkında endişelenmenize gerek yoktur – sadece işinizi yapabilirsiniz. Tüm güvenlik, çalışma süresi ve yedeklemeler, yükseltmelerle biz ilgileniyoruz. İyi olduğunuz şeye odaklanmaya devam edebilirsiniz, gerisini biz hallederiz.

  Web Pdks yazılım daha güvenlidir.

  Geleneksel yazılımlarla, çalışanlar dizüstü bilgisayarlarında, USB sürücülerinde veya taşınabilir sabit sürücülerinde veri tasarrufu sağlar. Göründüğü kadar güvenli değil. Dizüstü bilgisayarlar çalınır, bilgisayarlar nadiren yedeklenir ve herkesin makineleri en son güvenlik düzeltme ekleri ve güncellemeler mevcut değildir. Web tabanlı yazılımımızı kullandığınızda, verileriniz, son derece güvenli, yüksek güvenlikli bir veri merkezinde, güvenli, her zaman güncellenen, yedeklenmiş günlük kurumsal sınıf sunucularda saklanır .

  Yürüyerek sizinle birlikte yürüyeceğiz.

  Ürünlerimizi her gün kullanıyoruz. Tüm hassas ve gizli verilerimizi müşterilerimizin kullandığı sunucularda saklıyoruz . Tüm işimize ürünlerimize ve güvenlik politikalarımıza güveniyoruz. Sizinle yola çıktığımızda kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

  Web Pdks ile her şey bir yerde bir arada.

  Web tabanlı yazılımların en önemli avantajlarından biri, tüm verilerinizin herhangi bir zamanda herhangi bir bilgisayardan web üzerinden merkezileştirilmesi ve erişilebilir olmasıdır. Her şeyi web’de bir yerde sakladığınız için yanlış bilgisayarda bir şey bırakamazsınız . Her yerden alabilirsiniz. Elbette güvenli, güvenli ve şifre korumalı.

  Verileriniz günlük olarak otomatik olarak yedeklenir.

  Yedeklerimiz ek yedeklilik için birden fazla yerde saklanır. Yedeklerimizin yedekleri olduğunu söyleyebilirsin. Hiç kimsenin verilerini kaybetmedik ve sizinkini kaybetmeyeceğiz.

  Verileriniz bizimle güvende.

  En gelişmiş sunucularımız biyometrik kilitler ve 24 saat gözetim ile korunmaktadır. Yazılım ve altyapımız en son güvenlik yamalarıyla düzenli olarak güncellenmektedir . Ağımızdaki trafik, verilerinizi güvende tutmak için şirket sınıfı bir güvenlik duvarının arkasından akmaktadır.

  Her zaman en son ve en iyisini kullanıyorsun.

  Güncelleştirmeleri kendiniz indirip yüklemenizi gerektiren geleneksel yazılımların aksine, ürünlerimiz otomatik olarak güncellenir. Ürünlerimizi ne zaman kullanırsanız kullanın, daima en son ve en iyi sürümü kullanıyorsunuzdur .

  Yüklemek için hiçbir şey yok, hiç.

  Bizim yazılımımızla indirmek veya yüklemek için hiçbir şey yok . Sahip olduğunuz web tarayıcı ile giriş yapın (Internet Explorer, Safari veya Firefox). Tıpkı çevrimiçi bankanız veya web tabanlı e-posta programınız gibi.

  Web Pdks Asla “Uyumlu mu?” Diye sormanıza gerek kalmayacak.

  Yazılım sadece belirli platformlar için mevcuttur. Windows yazılımı, Mac yazılımı vs. vardı. Yazılımımız, bir web tarayıcısı ve internet bağlantısı olan herhangi bir platformda çalışıyor. Mac, Windows, Linux hepsi desteklenmektedir.

  Güvendiğiniz herkes verilere erişebilir.

  Çalıştığınız herkes aynı merkezi hesaba giriş yaptıklarından, her şeyi bir yerde tek bir veritabanına sahipsiniz. Artık en son bilgiye kimin sahip olduğu konusunda endişelenmeyin: Herkesin elinde.

  Web Pdks ile Evden, işten veya yolda çalışabilirsiniz.

  Web tabanlı yazılım kullandığınızda ofisiniz her yerdedir. İşte, evde, bir otelde, bir müşterinin ofisinde, hatta cep telefonunuzda. Verilere internet erişimi olan her yere erişilebilir.

  • web yazilim

  Web Pdks Programımızda Kullanılan modüller

  • Adilo Webpdks Programı
  • Adilo Access Modülü
  • Adilo Yurt Modülü
  • Adilo Ziyaretçi modülü
  • Adilo Yemekhane modülü
  • Adilo Otopark modülü
  • Adilo Spor Salonu Modülü
  • Adilo Wc Kontrol Modülü

  Sayfa İçeriği

  Bize soru sorun
  1
  Bize soru sorun
  Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
  Merhaba https://www.adilobilisim.com/web-pdks hakkında bilgi almak istiyorum.