Blog

Hızlı Geçiş Turnikesi 2021

Çalışma ortamları gittikçe daha dinamik hale geldikçe, binalarda artan güvenlik önlemlerine olan ihtiyaç artmaktadır. Bunu bilen işletme sahipleri ve bina yöneticileri bu güvenlik önlemleri için şık bir tasarıma sahip bir turnike sistemi isterler. Bu alanlarda hızlı geçiş turnikesi şık ve kaliteli tasarımı ile ön plana çıkar ve tercih edilirler.
0

Parmak izi okuyucu 2021

Parmak izi okuyucu, kuruluşun çalışanının sistematik olarak izlemesine yardımcı olur. Çalışma saatleri içerisinde giriş ve çıkış zamanlarının kaydını tutmak için her çalışanın parmarkizi özelliklerini kullanır. Önceden saklanan parmak izi tanımaya dayalı bir kişiye erişim sağlamak için kullanılan bir güvenlik mekanizmasıdır. Parmak izi okuyucular , tüm çalışanların çalışma günlerini, zamanını kaydeden akıllı cihazlardır.
0

Bariyer Sistemleri 2021

Bariyer sistemleri araç park yönetiminde araçların ve yayaların güvenliğini sağlayan sistemlerdir. Bariyer sistemi belirli bir mülke yetkisiz erişimini önleme gibi yararlı özelliklere sahip başarılı bir cihazdır.
0

Yüz Tanıma Sistemleri 1

Son yıllarda teknoloji alanındaki ilerlemeler ve insanların güvenlik konusundaki ihtiyaçlarının artmasıyla çok çeşitli donanımlar hayatımıza girmiştir. Özellikle giriş güvenliği konusunun önemli olduğu yerlerde kullanılan yüz tanıma sistemleri günümüzde oldukça yüksek talep görmektedir. Yüz tanıma sistemi; fabrikalar, oteller, siteler, depolar, ofisler, iş hanları, plazalar, özel bölümler vb. birçok çeşitli kamu ve özel kurumlarda tercih edilmektedir
0
  • By kerem
  • Posted 10 Ekim 2019
  • In eve kamera, ev kamera sistemi

Eve kamera sistemi kurdurmak istiyorum

İnsanlar artan hırsızlık olayları, evlerde çalıştırılan bakıcı ve temizlik hizmetleri için çalıştırdıkları elemanları izlemek ve güvenliklerini almak için eve kamera sistemi kurdurmak istiyorum diyerek arayış içine girmektedirler. Eve kamera sistemi kurma maliyeti kullanılacak olan kameranın özelliklerine ve kayıt yapılacak süreye göre değişmekte ve farklılık göstermektedir. Ürünleri görmek için tıklayınız. Eve kamera sistemi kurmak yasal mı […]
0
Bize soru sorun
1
Bize soru sorun
Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
Merhaba https://www.adilobilisim.com/blog hakkında bilgi almak istiyorum.