Adıyaman Boy Turnike 02

Adıyaman Boy Turnike

Adıyaman Boy Turnike Çeşitleri

AdıyamanBoy Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Adıyaman Tam Boy Turnike

Adıyaman Boy Turnike Tanımı:

Tam boy turnikeler, mekanik döner bariyerli tabandan tavana turnikelerdir . Döner kapıya benzer şekilde çalışırlar; tek fark sisteme giriş yaptıktan sonra kilitlenerek bir kişiye bir defada erişime izin vermeleridir. Bu giriş kontrol turnikeleri , maksimum güvenlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, çünkü yetkisiz bir katılımcının altından geçmesi veya üzerinden geçmesi imkansızdır.

Adıyaman Tam Boy Turnike Özellikleri:

Tam boy turnikeler kontrol gereksinimlerine bağlı olarak tek yönlü veya çift yönlü geçiş için kullanılabilir . Toz boyalı, anodize edilmiş çelik veya paslanmaz çelik dahil olmak üzere birçok farklı kaplamada bulunurlar. Tam yükseklikleri erişime izin vermek için  değişken geçit genişlikleri mevcuttur müşterilerin bu tür sırt veya araçları gibi büyük nesneler ile. Birden fazla giriş ve çıkış trafiği şeridi gerektiğinde, tam boy iki kişilik turnikeler de mevcuttur – bu modeller iki tam boy turnikeyi tek bir kesintisiz pakette birleştirir. Erişim kontrol sisteminizin gereksinimleri ne olursa olsun, minimum çabayla maksimum güvenlik sağlamak için tam yükseklikler kullanılabilir. Tüm tam boy turnikeleri burada karşılaştırabilirsiniz .

Tam Boy Turnike Uygulamaları:

Yüksek güvenlikli erişim kontrolü gerektiğinde, tam boy bir turnike (veya tam boy grup) kullanılır. Bu modeller cezaevlerinde ve veri merkezleri , enerji santralleri ve rafineriler gibi diğer yüksek riskli tesislerde harika çalışır . Acil durumlar için handikap erişimi ve acil durum çıkışına izin vermek için genellikle eşlik eden  tam güvenlik kapıları eklenebilir . Ayrıca, tam boy turnike kullanım kolaylığı, koruma ve izolasyon için turnike emniyet manşonları takılabilir .
Yandaki ürünlere tıklayarak Tam Boy Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Adıyaman Boy Turnike

Adıyaman nın  ilçeleri olan Besni,Çelikhan,Gerger,Gölbaşı,Kahta,Merkez,Samsat,Sincik,Tut için boy turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Adıyaman boy Turnike

Adıyaman Boy Turnike

Adıyaman Boy Turnikeler için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.
  Adıyaman da Adilo Bilişim

  Firmamızın amacı sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sektörde oluşan yenilikleri takip edip, uygun fiyata kaliteli hizmet vermektir. Hizmet vermiş olduğumuz sektör sürekli gelişen kendini yenileyen ve değişime açık bir sektördür. Adilo Bilişim tüm elemanları ile bu değişime ayak uydurabilen dinamik bir yapıyı kendin de barındırmaktadır.

  Firmamız sizden gelen talepleri Ar-Ge deparmanında değerlendirip buna göre geliştirme ve yenilikler yapmaktadır.Firmamız pdks sistemleri, kartlı geçiş sistmeleri, turnike sistemleri, bariyer sistemleri, üye takip sistemleri konusunda ürün ve yazılım desteği sağlamaktadır.

  Vizyonumuz

  Bilişim sektöründe, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı iş ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe bir dünya şirketi olmak.

  Adilo Bilişim siz müşterilerine önem verir, firmanıza çözüm önerileri ile değer katar, sorunlarınıza çözüm üretir.

  Misyonumuz

  Müşteri ve çalışan memnuniyetini önem veren, teknoloji ve kaliteyi müşterilerimize Uygun Fiyat Kaliteli Hizmet ilkesiden yola çıkarak hizmet sunmak .

  Geçiş kontrol amacına yönelik turnike seçimleri ile uygulanmak istenen güvenlik sistemleri birbirleri ile bağlantı çalışıyor. Farklı türdeki turnikeler ile işletmelere giriş çıkış saatleri, ziyaretçiler, yemekhaneler, stadyumlar, vb. gibi birçok yer güvenle kontrol altına alınabiliyor. Çeşitli kurum ve kuruluşlarda personel kısıtlaması uygulaması ile yetkisiz kişilerin girişlerini engellemek için kullanılıyor.

  Turnike sistemlerinde isteğe göre turnikelerin üzerine parmak izi okuyucu; kart okuyucu veya yüz tanıma okuyucuları monte edilebiliyor. Özel ya da kamu kurum ve kuruluşlarında kullanılan turnike çeşitlerini tripod turnikeler, optik turnikeler, swing gate ve küpeşteler olarak adlandırıyor. Adilo Bilişim, aynı zamanda kalabalık grupları karşılamak ve güvenlik altına almak amacıyla stadyum gibi alanlarda kullanılmak üzere özel tasarlanmış tam boy(kafes) turnikeler tasarlıyor.

  http://www.mypdks.com/turnike.html

  Bize soru sorun
  1
  Bize soru sorun
  Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
  Merhaba https://www.adilobilisim.com/adiyaman-boy-turnike hakkında bilgi almak istiyorum.