Aydın VİP Turnike 09

Aydın VİP Turnike

Aydın VİP Turnike Çeşitleri

Aydın VİP Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Aydın VİP Turnike

Aydın VİP Turnikeleri , diğer turnike sistemi çeşitleri olan tripod turnike, boy turnike ve hızlı geçiş turnikelerinin yanında engelli ve büyük eşyaların geçişlerinin kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan turnike çeşididir. Motorlu ve manuel olarak iki farklı yapıya sahiptir.

Vip Turnikeler, geçişten hemen sonra ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra otomatik olarak kapanır. VİP turnikelerin açılma ve kapanma süresi, geçiş yapan nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir. Olağanüstü durumlar için otomatik olarak açılması sağlanabilir

VİP turnikeler mekanik olarak tek yön olarak çalışır. Çoğu market çıkışında bu turnikleri görmüşsünüzdür.Girilmemesi istenen yöne kapalı pozisyonda diğer yöne ise açık pozisyondadırlar.

Yandaki ürünlere tıklayarak VİP Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Aydın ın  ilçeleri olan Bozdoğan,Buharkent,Çine,Didim,Efeler,Germencik,İncirliova,Karacasu,Krpuzlu,Koçarlı,Köşk,Kuşadası,Kuyucak,Nazilli,Söke,Sultanhisar,Yenipazar için VİP turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Aydın vip turnike

Aydın Vip Turnike

Aydın VİP Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.
    Bize soru sorun
    1
    Bize soru sorun
    Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
    Merhaba https://www.adilobilisim.com/aydin-vip-turnike hakkında bilgi almak istiyorum.