Balıkesir Hızlı Geçiş Turnike 10

Balıkesir Hızlı Geçiş Turnike

Balıkesir Hızlı Geçiş Turnike Çeşitleri

Balıkesir Vip Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Balıkesir Hızlı Geçiş Turnike

Balıkesir Hızlı Geçiş Turnikeleri , orta ve yüksek güvenlik uygulamalarında sınırlı alanlara giren veya çıkan yayaları kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikesi, geçişten hemen sonra veya ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra kapanır. Hızlı geçiş turnikesinin açılma ve kapanma süresi, nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir.

Hızlı geçiş turnikeleri neredeyse gürültüsüz çalışma, küçük dinamik kuvvetler, darbe algılama, neredeyse hiç aşınmaz ve en hızlı açma / kapama süresi gibi sayısız avantaj sunar.

Yandaki ürünlere tıklayarak Hızlı Geçiş Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Balıkesir in  ilçeleri olan Altıeylül,Ayvalık,Balya,Bandırma,Bigadiç,Burhaniye,Dursunbey,Edremit,Erdek, Gömeç,Gönen,Havran,İvrindi,Karesi,Kepsut,Manyas,Marmara,Savaştepe, Sındırgı, Susurluk için hızlı geçiş turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Balıkesir Hızlı Geçiş Turnike

Balıkesir Hızlı Geçiş Turnike

 

Balıkesir Hızlı Geçiş Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.
    Bize soru sorun
    1
    Bize soru sorun
    Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
    Merhaba https://www.adilobilisim.com/balikesir-hizli-gecis-turnike hakkında bilgi almak istiyorum.