Bilecik VİP Turnike 11

Bilecik VİP Turnike

Bilecik VİP Turnike Çeşitleri

Bilecik VİP Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Bilecik VİP Turnike

Bilecik VİP Turnikeleri , diğer turnike sistemi çeşitleri olan tripod turnike, boy turnike ve hızlı geçiş turnikelerinin yanında engelli ve büyük eşyaların geçişlerinin kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan turnike çeşididir. Motorlu ve manuel olarak iki farklı yapıya sahiptir.

Vip Turnikeler, geçişten hemen sonra ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra otomatik olarak kapanır. VİP turnikelerin açılma ve kapanma süresi, geçiş yapan nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir. Olağanüstü durumlar için otomatik olarak açılması sağlanabilir

VİP turnikeler mekanik olarak tek yön olarak çalışır. Çoğu market çıkışında bu turnikleri görmüşsünüzdür.Girilmemesi istenen yöne kapalı pozisyonda diğer yöne ise açık pozisyondadırlar.

Yandaki ürünlere tıklayarak VİP Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Bilecik in  ilçeleri olan Aladağ, Bozüyük,Gölpazarı,İnhisar,Merkez,Osmaneli,Pazaryeri,Söğüt,Yenipazar için VİP turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Bilecik VİP Turnike

Bilecik VİP Turnike

Bilecik VİP Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Whatsapp Üzerinden Sor
Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.