Çorum Hızlı Geçiş Turnike 19

Çorum Hızlı Geçiş Turnike

Çorum Hzılı Geçiş Turnike Çeşitleri

Çorum Vip Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Çorum Hızlı Geçiş Turnike

Çorum Hızlı Geçiş Turnikeleri , orta ve yüksek güvenlik uygulamalarında sınırlı alanlara giren veya çıkan yayaları kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikesi, geçişten hemen sonra veya ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra kapanır. Hızlı geçiş turnikesinin açılma ve kapanma süresi, nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir.

Hızlı geçiş turnikeleri neredeyse gürültüsüz çalışma, küçük dinamik kuvvetler, darbe algılama, neredeyse hiç aşınmaz ve en hızlı açma / kapama süresi gibi sayısız avantaj sunar.

Yandaki ürünlere tıklayarak Hızlı Geçiş Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Çorum un  ilçeleri olan Alaca,Bayat,Boğazkale,Dodurga,İskilip,Kargı,Laçin,Mecitözü,Merkez,Oğuzlar,Ortaköy,Osmancık,Sungurlu,Uğurludağ için hızlı geçiş turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Çorum Hızlı Geçiş Turnike

Çorum Hızlı Geçiş Turnike

Çorum Hızlı Geçiş Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Whatsapp Üzerinden Sor
Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.