İçel (Mersin) Boy Turnike 33

İçel (Mersin) Boy Turnike

İçel (Mersin) Boy Turnike Çeşitleri

İçel (Mersin)Boy Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

İçel (Mersin) Tam Boy Turnike

İçel (Mersin) Tam Boy Turnike Tanımı:

Tam boy turnikeler, mekanik döner bariyerli tabandan tavana turnikelerdir . Döner kapıya benzer şekilde çalışırlar; tek fark sisteme giriş yaptıktan sonra kilitlenerek bir kişiye bir defada erişime izin vermeleridir. Bu giriş kontrol turnikeleri , maksimum güvenlik sağlayacak şekilde tasarlanmıştır, çünkü yetkisiz bir katılımcının altından geçmesi veya üzerinden geçmesi imkansızdır.

İçel (Mersin) Tam Boy Turnike Özellikleri:

Tam boy turnikeler kontrol gereksinimlerine bağlı olarak tek yönlü veya çift yönlü geçiş için kullanılabilir . Toz boyalı, anodize edilmiş çelik veya paslanmaz çelik dahil olmak üzere birçok farklı kaplamada bulunurlar. Tam yükseklikleri erişime izin vermek için  değişken geçit genişlikleri mevcuttur müşterilerin bu tür sırt veya araçları gibi büyük nesneler ile. Birden fazla giriş ve çıkış trafiği şeridi gerektiğinde, tam boy iki kişilik turnikeler de mevcuttur – bu modeller iki tam boy turnikeyi tek bir kesintisiz pakette birleştirir. Erişim kontrol sisteminizin gereksinimleri ne olursa olsun, minimum çabayla maksimum güvenlik sağlamak için tam yükseklikler kullanılabilir. Tüm tam boy turnikeleri burada karşılaştırabilirsiniz .

Tam Boy Turnike Uygulamaları:

Yüksek güvenlikli erişim kontrolü gerektiğinde, tam boy bir turnike (veya tam boy grup) kullanılır. Bu modeller cezaevlerinde ve veri merkezleri , enerji santralleri ve rafineriler gibi diğer yüksek riskli tesislerde harika çalışır . Acil durumlar için handikap erişimi ve acil durum çıkışına izin vermek için genellikle eşlik eden  tam güvenlik kapıları eklenebilir . Ayrıca, tam boy turnike kullanım kolaylığı, koruma ve izolasyon için turnike emniyet manşonları takılabilir .
Yandaki ürünlere tıklayarak Tam Boy Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

İçel (Mersin) in  ilçeleri olan Akdeniz,Anamur,Aydıncık,Bozyazı,Çamlıyayla, Erdemli,Gülnar,Mezitli,Mut,Silifke,Tarsus,Toroslar,Yenişehir için boy turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

İçel (Mersin) Tripod Turnike

İçel (Mersin) Tripod Turnike

İçel (Mersin) Boy Turnikeler için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.
    Bize soru sorun
    1
    Bize soru sorun
    Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
    Merhaba https://www.adilobilisim.com/icel-boy-turnike hakkında bilgi almak istiyorum.