İçel (Mersin) Hızlı Geçiş Turnike 33

İçel (Mersin) Hızlı Geçiş Turnike

İçel (Mersin) Hzılı Geçiş Turnike Çeşitleri

İçel (Mersin) Vip Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

İçel (Mersin) Hızlı Geçiş Turnike

İçel (Mersin) Hızlı Geçiş Turnikeleri , orta ve yüksek güvenlik uygulamalarında sınırlı alanlara giren veya çıkan yayaları kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikesi, geçişten hemen sonra veya ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra kapanır. Hızlı geçiş turnikesinin açılma ve kapanma süresi, nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir.

Hızlı geçiş turnikeleri neredeyse gürültüsüz çalışma, küçük dinamik kuvvetler, darbe algılama, neredeyse hiç aşınmaz ve en hızlı açma / kapama süresi gibi sayısız avantaj sunar.

Yandaki ürünlere tıklayarak Hızlı Geçiş Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

İçel (Mersin) in  ilçeleri olan Akdeniz,Anamur,Aydıncık,Bozyazı,Çamlıyayla, Erdemli,Gülnar,Mezitli,Mut,Silifke,Tarsus,Toroslar,Yenişehir için hızlı geçiş turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

İçel (Mersin)Tripod Turnike

İçel (Mersin) Tripod Turnike

İçel (Mersin) Hızlı Geçiş Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.
    Bize soru sorun
    1
    Bize soru sorun
    Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
    Merhaba https://www.adilobilisim.com/icel-hizli-gecis-turnike hakkında bilgi almak istiyorum.