Isparta Hızlı Geçiş Turnike 32

Isparta Hızlı Geçiş Turnike

Isparta Hzılı Geçiş Turnike Çeşitleri

Isparta Vip Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Isparta Hızlı Geçiş Turnike

Isparta Hızlı Geçiş Turnikeleri , orta ve yüksek güvenlik uygulamalarında sınırlı alanlara giren veya çıkan yayaları kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikesi, geçişten hemen sonra veya ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra kapanır. Hızlı geçiş turnikesinin açılma ve kapanma süresi, nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir.

Hızlı geçiş turnikeleri neredeyse gürültüsüz çalışma, küçük dinamik kuvvetler, darbe algılama, neredeyse hiç aşınmaz ve en hızlı açma / kapama süresi gibi sayısız avantaj sunar.

Yandaki ürünlere tıklayarak Hızlı Geçiş Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Isparta nın  ilçeleri olan Aksu,Atabey,Eğirdir,Gelendost,Gönen,Keçiborlu,Merkez  ,Şarkikaraağaç,Senirkent,Sütçüler,Uluborlu,Yalvaç,Yenişarbademli için hızlı geçiş turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Ispata Hızlı Geçiş Turnike

Isparta Hızlı Geçiş Turnike

Isparta Hızlı Geçiş Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.
    Bize soru sorun
    1
    Bize soru sorun
    Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
    Merhaba https://www.adilobilisim.com/isparta-hizli-gecis-turnike hakkında bilgi almak istiyorum.