Kastamonu Hızlı Geçiş Turnike 37

Kastamonu Hızlı Geçiş Turnike

Kastamonu Hızlı Geçiş Turnike Çeşitleri

Kastamonu Vip Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Kastamonu Hızlı Geçiş Turnike

Kastamonu Hızlı Geçiş Turnikeleri , orta ve yüksek güvenlik uygulamalarında sınırlı alanlara giren veya çıkan yayaları kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikesi, geçişten hemen sonra veya ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra kapanır. Hızlı geçiş turnikesinin açılma ve kapanma süresi, nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir.

Hızlı geçiş turnikeleri neredeyse gürültüsüz çalışma, küçük dinamik kuvvetler, darbe algılama, neredeyse hiç aşınmaz ve en hızlı açma / kapama süresi gibi sayısız avantaj sunar.

Yandaki ürünlere tıklayarak Hızlı Geçiş Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Kastamonu nun  ilçeleri olan Abana,Ağlı,Araç,Azdavay,Bozkurt,Çatalzeytin,Cide  ,Daday,Devrekanı,Doğanyurt,Hanönü,İhsangazi,İnebolu,Küre,Merkez,Pınarbaşı,Şenpazar,Seydiler,Taşköprü,Tosya için hızlı geçiş turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Kastamonu Hızlı Geçiş Turnike

Kastamonu Hızlı Geçiş Turnike

Kastamonu Hızlı Geçiş Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Whatsapp Üzerinden Sor
Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.