Muğla Proxmity Kart Okuyucu 48

Muğla Proxmity Kart Okuyucu

Muğla Proxmity Kart Okuyucu Çeşitleri

Muğla Proxmity kart okuyucu  konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Muğla Proxmity Kart Okuyucu

Muğla Proxmity kart okuyucular, karta enerji sağlayan düşük seviyeli bir sabit radyo frekansı (RF) sinyalini sürekli olarak iletir. Kart, okuyucudan belirli bir mesafede tutulduğunda, RF sinyali, kartın içinde, benzersiz bir tanımlama kodu içeren kartın mikroçipine güç veren küçük bir bobin tarafından emilir. Güç verildiğinde, kart kodu okuyucuya iletir. Tüm süreç mikrosaniye cinsinden tamamlanır. Proxmity kart Okuyucu, duvarların veya özel mahfazaların içine gizlenebilir ve yüzeye monte edildiğinde daha az sorun yaratır, çünkü sıkışacak veya kurcalayacak hiçbir açıklığı yoktur. Yakınlık kartı son derece güvenlidir ve kopyalanması pratik olarak imkansızdır. Proximity kartlar fiziksel hasara veya kayba daha az eğilimlidir ve kart değiştirme maliyetinde tasarruf sağlar.
Yandaki ürünlere tıklayarak Muğla Proxmity Kart Okuyucular hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. yada tüm kart okuyucu modelleri için burayı tıklayınız

Okuyucunun okuma aralığı her zaman standart kartlar kullanılarak belirlenir. Kartın bobini, ince fotoğraflı kimlik kartlarında, anahtar etiketinde veya anahtar etiketi türündeki kartlarda olduğu gibi daha küçükse, okuma aralığını% 40’a kadar azaltabilir.

Proxmity Kart okuyucular turnike ve kapı açtırabilir, personel ve üye takip sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Muğla nın  ilçeleri olan Bodrum,Dalaman,Datça,Fethiye,Kavaklıdere, Köyceğiz,Marmaris,Menteşe,Milas,Ortaca,Seydikemer,Ula,Yatağan için proxmity kart okuyucular aşağıda sizlere sunulmuştur.

Muğla Proxmity Kart Okuyucu

Muğla Proxmity Kart Okuyucu

Muğla Proxmity kart okuyucular için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

    Sohbete Başla
    1
    Whatsapp Üzerinden Sor
    Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.