Ordu Hid Kart Okuyucu 52

Ordu HİD Kart Okuyucu

Ordu Hid Kart Okuyucu Çeşitleri

Ordu HİD kart okuyucu  konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Ordu HİD Kart Okuyucu

Ordu HİD kart okuyucular, karta enerji sağlayan düşük seviyeli bir sabit radyo frekansı (RF) sinyalini sürekli olarak iletir. Kart, okuyucudan belirli bir mesafede tutulduğunda, RF sinyali, kartın içinde, benzersiz bir tanımlama kodu içeren kartın mikroçipine güç veren küçük bir bobin tarafından emilir. Güç verildiğinde, kart kodu okuyucuya iletir. Tüm süreç mikrosaniye cinsinden tamamlanır. HİD kart Okuyucu, duvarların veya özel mahfazaların içine gizlenebilir ve yüzeye monte edildiğinde daha az sorun yaratır, çünkü sıkışacak veya kurcalayacak hiçbir açıklığı yoktur. Yakınlık kartı son derece güvenlidir ve kopyalanması pratik olarak imkansızdır. HİD kartlar fiziksel hasara veya kayba daha az eğilimlidir ve kart değiştirme maliyetinde tasarruf sağlar.
Yandaki ürünlere tıklayarak Ordu HİD Kart Okuyucular hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. yada tüm kart okuyucu modelleri için burayı tıklayınız

Okuyucunun okuma aralığı her zaman standart kartlar kullanılarak belirlenir. Kartın bobini, ince fotoğraflı kimlik kartlarında, anahtar etiketinde veya anahtar etiketi türündeki kartlarda olduğu gibi daha küçükse, okuma aralığını% 40’a kadar azaltabilir.

HİD Kart okuyucular turnike ve kapı açtırabilir, personel ve üye takip sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışabilmektedir.

Ordu nun  ilçeleri olan Akkuş,Altınordu,Aybastı,Çamaş,Çatalpınar,Çaybaşı,Fatsa, Gölköy,Gülyalı,Gürgentepe,İkizce,Kabadüz,Kabataş,Korgan,Kumru,Mesudiye, Perşembe,Ulubey,Ünye için HİD kart okuyucular aşağıda sizlere sunulmuştur.

Ordu HID Kart Okuyucu

Ordu HID Kart Okuyucu

Ordu HİD kart okuyucular için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.