Rize Hızlı Geçiş Turnike

Rize Hızlı Geçiş Turnike Çeşitleri

Rize Vip Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Rize Hızlı Geçiş Turnike

Rize Hızlı Geçiş Turnikeleri , orta ve yüksek güvenlik uygulamalarında sınırlı alanlara giren veya çıkan yayaları kontrol etmek için tasarlanmıştır.

Hızlı Geçiş Turnikesi, geçişten hemen sonra veya ayarlanabilir bir zaman aşımından sonra kapanır. Hızlı geçiş turnikesinin açılma ve kapanma süresi, nesnelerin boyutuna bağlı olarak farklı şekilde programlanabilir. Kapılar tek yönlü veya çift yönlü modda çalıştırılabilir.

Hızlı geçiş turnikeleri neredeyse gürültüsüz çalışma, küçük dinamik kuvvetler, darbe algılama, neredeyse hiç aşınmaz ve en hızlı açma / kapama süresi gibi sayısız avantaj sunar.

Yandaki ürünlere tıklayarak Hızlı Geçiş Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız

Rize nin  ilçeleri olan Ardeşen,Çamlıhemşin,Çayeli,Derepazarı,Fındıklı,Güneysu,  Hemşin,İkizdere,İyidere,Kalkandere,Merkez,Pazar için hızlı geçiş turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Rize Hızlı Geçiş Turnike

Rize Hızlı Geçiş Turnike

Rize Hızlı Geçiş Turnikeleri için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp Üzerinden Sor