Tekirdağ Mifare Kart Okuyucu 59

Tekirdağ Mifare Kart Okuyucu

Tekirdağ Mifare Kart Okuyucu Çeşitleri

Tekirdağ Proxmity kart okuyucu  konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Tekirdağ Mifare Kart Okuyucu

MIFARE kartları ve kart okuyucuları, Avrupa’daki toplu taşıma sistemlerinin ödeme işlemlerini yürütmek üzere ilk olarak geliştirildi.
Bugün, MIFARE kartları, MIFARE kartının içine yerleştirilmiş mikroçip ve bellek nedeniyle, kart üzerinde kimlik bilgileri, doğrulama ve bilgi depolayabilir. Bu kartlar çok dayanıklıdır ve hassas bilgilerinizi güvende tutmak için tasarlanmıştır. Şifreleme anahtarları, MIFARE kartı ve kart okuyucusu birbirini karşılıklı olarak doğrulayana kadar verilerin yayılmasını önler.
Ayrıca 13.56 KHz frekansı nedeniyle bir RFID kartıdır. MIFARE kartlarının standart bir yakınlık kartından üç ana farkı vardır:
• Bir MIFARE kartının frekansı 13.56 Mhz’dir. Standart  proxmity kartı 125KHz’dir.
• Standart MIFARE kartı, fabrikada benzersiz bir 32 bit seri numarası ile programlanmıştır. Bu rastgele bir sayıdır ve bir tesis kodu içermez. 26 bitlik proxmity kartlarının çoğu, yapılandırmalarında bir tesis kodu kullanır.
• Bir MIFARE kartı, değerlerin kaydedilmesi için belleğe sahiptir (genellikle 1 kilobayta kadar veri). Bir proxmity kartı, değerleri saklama kapasitesine sahip değildir.
Bir MIFARE kartı, kart okuyucu ile kart okuyucu yazılımı arasında fazladan bir şifreleme ekleyen çoklu kimlik bilgileri ile programlanabilir. MIFARE kartı içindeki hafıza, nakit kart veya ön ödemeli üyelik kartı olarak kullanılmak üzere de programlanabilir.

Yandaki ürünlere tıklayarak Tekirdağ mifare Kart Okuyucular hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. yada tüm kart okuyucu modelleri için burayı tıklayınız
Mifare Kart okuyucular turnike ve kapı açtırabilir, personel ve üye takip sistemleri ile tam uyumlu olarak çalışabilmektedir. Ayrıca ödeme sistemlerinde yaygın olarak kullanılır.

Tekirdağ ın  ilçeleri olan Çerkezköy,Çorlu,Ergene,Hayrabolu,Kapaklı, Malkara,Marmaraereğlisi,Muratlı,Saray,Şarköy,Süleymanpaşa için mifare kart okuyucular aşağıda sizlere sunulmuştur.

Tekirdağ Mifare Kart Okuyucu

Tekirdağ Mifare Kart Okuyucu

Tekirdağ mifare kart okuyucular için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

    Sohbete Başla
    1
    Whatsapp Üzerinden Sor
    Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.