Ordu Tripod Turnike 52

Ordu Tripod Turnike

Ordu Tripod Turnike Çeşitleri

Ordu Tripod Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Ordu Tripod Turnike

, bir ziyaretçinin varış noktasına açılan kapısı oluşturan bir alandır; aynı zamanda ziyaretçi ve çalışan akışının yönetildiği alandır. Tripod Turnikeleri, yalnızca yetkili kullanıcıların binanın her alanına erişmesine izin verilmesini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.
Yandaki ürünlere tıklayarak Tripod Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız
Kalabalık kontrolü ve güvenliği gerektiğinde, sıra dışı bel tipi turnikelerimizin mükemmel çözümü sağlayacağını göreceksiniz. Güvenlik, yüksek trafik akışı ve maliyetin söz konusu olduğu alanlar için ideal çözümlerdir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik konstrüksiyon hem sağlam hem de güvenilirdir ve her türlü acil durumda hızlı çıkış sağlar. Bu ünite ayrıca tüm erişim kontrol ekipmanlarıyla uyumludur.

Ordu nun  ilçeleri olan Akkuş,Altınordu,Aybastı,Çamaş,Çatalpınar,Çaybaşı,Fatsa, Gölköy,Gülyalı,Gürgentepe,İkizce,Kabadüz,Kabataş,Korgan,Kumru,Mesudiye, Perşembe,Ulubey,Ünye için tripod turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Ordu Tripod Turnike

Ordu Tripod Turnike

Ordu Tripod Turnikeler için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.
    Bize soru sorun
    1
    Bize soru sorun
    Adilo Bilişime Hoşgeldiniz
    Merhaba https://www.adilobilisim.com/ordu-tripod-turnike hakkında bilgi almak istiyorum.