Çankırı Tripod Turnike 18

Çankırı Tripod Turnike

Çankırı Tripod Turnike Çeşitleri

Çankırı Tripod Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Çankırı Tripod Turnike

, bir ziyaretçinin varış noktasına açılan kapısı oluşturan bir alandır; aynı zamanda ziyaretçi ve çalışan akışının yönetildiği alandır. Tripod Turnikeleri, yalnızca yetkili kullanıcıların binanın her alanına erişmesine izin verilmesini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.
Yandaki ürünlere tıklayarak Tripod Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız
Kalabalık kontrolü ve güvenliği gerektiğinde, sıra dışı bel tipi turnikelerimizin mükemmel çözümü sağlayacağını göreceksiniz. Güvenlik, yüksek trafik akışı ve maliyetin söz konusu olduğu alanlar için ideal çözümlerdir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik konstrüksiyon hem sağlam hem de güvenilirdir ve her türlü acil durumda hızlı çıkış sağlar. Bu ünite ayrıca tüm erişim kontrol ekipmanlarıyla uyumludur.

Çankırı nın  ilçeleri olan Atkaracalar,Bayramören,Çerkeş,Eldivan,Ilgaz,Kızılırmak,Korgun,Kurşunlu,Merkez,Orta,Şabanözü,Yapraklı için tripod turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Çankırı Tripod Turnike

Çankırı Tripod Turnike

Çankırı Tripod Turnikeler için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Whatsapp Üzerinden Sor
Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.