Çorum Tripod Turnike 19

Çorum Tripod Turnike

Çorum Tripod Turnike Çeşitleri

Çorum Tripod Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Çorum Tripod Turnike

, bir ziyaretçinin varış noktasına açılan kapısı oluşturan bir alandır; aynı zamanda ziyaretçi ve çalışan akışının yönetildiği alandır. Tripod Turnikeleri, yalnızca yetkili kullanıcıların binanın her alanına erişmesine izin verilmesini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.
Yandaki ürünlere tıklayarak Tripod Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız
Kalabalık kontrolü ve güvenliği gerektiğinde, sıra dışı bel tipi turnikelerimizin mükemmel çözümü sağlayacağını göreceksiniz. Güvenlik, yüksek trafik akışı ve maliyetin söz konusu olduğu alanlar için ideal çözümlerdir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik konstrüksiyon hem sağlam hem de güvenilirdir ve her türlü acil durumda hızlı çıkış sağlar. Bu ünite ayrıca tüm erişim kontrol ekipmanlarıyla uyumludur.

Çorum un  ilçeleri olan Alaca,Bayat,Boğazkale,Dodurga,İskilip,Kargı,Laçin,Mecitözü,Merkez,Oğuzlar,Ortaköy,Osmancık,Sungurlu,Uğurludağ için tripod turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Çorum Tripod Turnike

Çorum Tripod Turnike

Çorum Tripod Turnikeler için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

    Sohbete Başla
    1
    Whatsapp Üzerinden Sor
    Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.