İstanbul Tripod Turnike 34

İstanbul Tripod Turnike

İstanbul Tripod Turnike Çeşitleri

İstanbul Tripod Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

İstanbul Tripod Turnike

, bir ziyaretçinin varış noktasına açılan kapısı oluşturan bir alandır; aynı zamanda ziyaretçi ve çalışan akışının yönetildiği alandır. Tripod Turnikeleri, yalnızca yetkili kullanıcıların binanın her alanına erişmesine izin verilmesini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.
Yandaki ürünlere tıklayarak Tripod Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız
Kalabalık kontrolü ve güvenliği gerektiğinde, sıra dışı bel tipi turnikelerimizin mükemmel çözümü sağlayacağını göreceksiniz. Güvenlik, yüksek trafik akışı ve maliyetin söz konusu olduğu alanlar için ideal çözümlerdir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik konstrüksiyon hem sağlam hem de güvenilirdir ve her türlü acil durumda hızlı çıkış sağlar. Bu ünite ayrıca tüm erişim kontrol ekipmanlarıyla uyumludur.

İstanbul un  ilçeleri olan Adalar,Arnavutköy,Ataşehir,Avcılar,Bağcılar, Bahçelievler,Bakırköy,Başakşehir,Bayrampaşa,Beşiktaş,Beykoz,Beylikdüzü,      Beyoğlu,Büyükçekmece,Çatalca,Çekmeköy,Esenler,Esenyurt,Eyüpsultan,Fatih ,Gaziosmanpaşa,Güngören,Kadıköy,Kağıthane,Kartal,Küçükçekmece,Maltepe,  Pendik,Sancaktepe,Sarıyer,Şile,Silivri,Şişli,Sultanbeyli,Sultangazi,Tuzla,  Ümraniye,Üsküdar,Zeytinburnu için tripod turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

İstanbul Tripod Turnike

İstanbul Tripod Turnike

İstanbul Tripod Turnikeler için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

    Sohbete Başla
    1
    Whatsapp Üzerinden Sor
    Merhaba sormak istediğiniz sorulara danışman arkadaşlarımız hemen cevap verecektir.