Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tripod Turnike

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tripod Turnike Çeşitleri

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tripod Turnike Sistemleri konusunda Adilo Bilişim olarak aşağıdaki ürün çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tripod Turnike

, bir ziyaretçinin varış noktasına açılan kapısı oluşturan bir alandır; aynı zamanda ziyaretçi ve çalışan akışının yönetildiği alandır. Tripod Turnikeleri, yalnızca yetkili kullanıcıların binanın her alanına erişmesine izin verilmesini sağlamak için güvenilir ve verimli bir yöntem sunar.
Yandaki ürünlere tıklayarak Tripod Turniklerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin veya durumunuza en uygun ürünü belirlemek için ekrandaki filtreleri kullanın. Yada tüm turnike modelleri için burayı tıklayınız
Kalabalık kontrolü ve güvenliği gerektiğinde, sıra dışı bel tipi turnikelerimizin mükemmel çözümü sağlayacağını göreceksiniz. Güvenlik, yüksek trafik akışı ve maliyetin söz konusu olduğu alanlar için ideal çözümlerdir. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik konstrüksiyon hem sağlam hem de güvenilirdir ve her türlü acil durumda hızlı çıkış sağlar. Bu ünite ayrıca tüm erişim kontrol ekipmanlarıyla uyumludur.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti nin  ilçeleri olan Gazimağusa,Girne,Güzelyurt, İskele,Lefkoşa için tripod turnike modelleri aşağıda sizlere sunulmuştur.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tripod Turnike

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tripod Turnike

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Tripod Turnikeler için bizimle aşağıdaki formdan iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Whatsapp Üzerinden Sor